
Операційний стіл офтальмологічний електричний FD-ІІ Медапаратура
131 495 ₴
- Під замовлення
- Код: 12412
Відправка з 26 травня 2026Стіл операційний FD-II – спеціалізований офтальмологічний стіл з електричним приводом.
Призначений для використання в медичних установах для безпечного позиціонування пацієнта при виконанні офтальмологічних операцій.
- Налаштування висоти столу та секції для голови здійснюється з пульта управління. Для зниження стомлюваності лікаря під час тривалих маніпуляцій стіл обладнано опорою для зап'ястя рук лікаря.
- Станина і телескопічна тумба столу виконані із нержавіючої сталі.
- Верхня частина столу складається з секції для голови та основної секції.
- Діапазон регулювання висоти секції для голови відносно основної секції становить на 0-70 мм
- Високоякісний матрац забезпечує гігієнічність та якісне і легке очищення після використання.
- Наявність коліс забезпечує легке переміщення столу в межах операційного залу, а гальмівна система забезпечує надійну фіксацію і стійкість столу.
- Стандартна комплектація включає опори для рук лікаря, опори для рук пацієнта та дугу анестезіологічну.
- Налаштування висоти столу та регулювання положення секції для голови відбувається за допомогою пульта управління та електричного приводу. Налаштування положення опор для рук лікаря, опор для рук пацієнта та дуги анестезійної, здійснюється вручну.
Купити операційний стіл офтальмологічний електричний FD-ІІ в інтернет-магазині MedApparatura можна на сайті через кнопку ‘Купитиʼ або за телефоном +38 (063) 687-14-07. Ми гарантуємо високу якість та надійність товару. Наші менеджери завжди нададуть професійну консультацію та допомогу у виборі.
FD-ІІ - операційний стіл для офтальмологічних операції, простий і зручний у використанні. Характеризується надійністю у використанні та стабільними експлуатаційними характеристиками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Біомед |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 2 |
| Тип підніжної секції | цілісна |
| Колісні опори | 4 (шт.) |
| Спосіб регулювання висоти столу | електричний |
| Спосіб регулювання головної секції | електричний |
| Вантажопідйомність столу | 150 кг |
| Особливості | Панель для руки, Рукотримачі |
| Колір | Чорний |
| Розміри основної секції столу (Д×Ш) | 1660×600 мм |
| Розміри секції для голови (Д×Ш) | 290×300 мм |
| Діапазон переміщення вгору-вниз | 200 мм |
| Діапазон переміщення секції для голови | 0-70 мм |
| Максимальна висота секції для голови щодо основної секції | 90 мм |
| Діапазон регулювання опор лікаря | 0-200 мм |
| Обертання опор лікаря | 360 °C |
| Живлення | ~220В±10%, 50Гц±2% |
| Габаритні розміри | |
| Довжина панелі столу | 2000 мм |
| Ширина панелі столу | 600 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 580 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 780 мм |
| Вага столу | 220 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Матеріал каркаса столу | Нержавіюча сталь |
| Обивний матеріал | PU шкіра |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
- Ціна: 131 495 ₴


