
Система резервного охолодження за допомогою CO2
86 130 ₴
- В наявності 7 од.
- Код: 8074
+380 (63) 687-14-07
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Забезпечує можливість вологого прибирання під холодильником. Вкрай необхідна річ в умовах кабінетів хірургічного профілю і не тільки.
Італійська дзеркальна нержавіюча сталь
Італійська дзеркальна нержавіюча сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Загальний обсяг | 828 л |
| Стан | Нове |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Вага | 10.5 кг |
| Глибина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Електроживлення | 220-240 В, 50 Гц |
| Пристрій керування | Термостат |
| Тип охолодження | статичне охолодження |
| Дисплей | Світлодіодний |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Холодоагент | CO2 |
| Ступінь охолодження (°C) | -70 |
| Кліматичний клас | N ( 16 -32°навколишнього середовища) |
| Діапазон температур(°C) | Від -40 до -70 |
| Сигналізація про низький рівень CO2 | Да |
| Сигналізація про низький заряд батареї | Да |
| Індикатор процесу зарядки батареї | Да |
| Сертифікація | CE, UL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 130 ₴




