Корзина
183 отзыва
+380631439402
+380980601851
+380957137995
MedApparatura - медтехника низких цен в Украине

Медичне функцiональне лiжко : На що звертати увагу при виборi?

Медичне функцiональне лiжко : На що звертати увагу при виборi?

01.03.18

Функціональне ліжко – дуже важливий предмет медичної меблів, який може бути корисним як в лікарні, так і в домашніх умовах для забезпечення догляду за хворим. Від того, наскільки багатофункціональною, якісною, надійною і зручною в експлуатації буде ліжко, багато в чому залежить комфорт і стан хворого, а також швидкість його одужання. Тому до питання вибору цієї меблів потрібно підійти серйозно, обміркувавши всі ключові моменти.

НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ, ВИБИРАЮЧИ МЕДИЧНУ ФУНКЦІОНАЛЬНУ ЛІЖКО?

Отже, прийнявши рішення придбати функціональне ліжко, потрібно врахувати наступні параметри:

  1. Габарити. Ліжко не повинна займати собою всю кімнату, бажано, щоб вона легко проходила в дверні отвори, могла бути поставлена так, щоб на ній було зручно підійти медичному персоналу і хворого.
  2. Кількість секцій. Для різних хворих необхідні різні типи ліжка, які в першу чергу розрізняються за кількістю секцій. Їх може бути від 2-х до 4-х, головна їх особливість – здатність змінювати кут нахилу для певної частини тіла. Наприклад, з допомогою двосекційною ліжка можна регулювати положення голови і ніг, трьохсекційною – голови, ніг і тазостегнової області, чотирьохсекційна ліжко має головний, зафіксовану проміжну, тазостегнову та ножну секції з можливістю регулювання.
  3. Спосіб регулювання висоти ліжка. Висоту ліжка можна регулювати електричним або механічним приводом. Для першого необхідний пульт управління, для другого – спеціальна педаль.
  4. Мобільність. Часто буває, що функціональні ліжка потрібно переміщати по приміщенню або перевозити. Тому обов'язковою умовою для якісної медичної ліжка є наявність коліс з гальмівним пристроєм, який допоможе зафіксувати її на місці при необхідності. Бажано, щоб колеса були зроблені з якісного матеріалу, що не залишає слідів на підлозі.
  5. Функціонал. Оскільки ліжко функціональна, важливо наявність у ній додаткових опцій. Наприклад, мова йде про швидкознімних спинках, наявності штатива під крапельницю, ручних опор для пацієнта, бічних огороджень і т. д.

Прекрасний варіант функціональної медичної ліжка – HBM-2SM, яку можна використовувати як в лікарні, так і в домашніх умовах.

ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ ПРО ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ЛІЖКА HBM-2SM

Які особливості ліжка HBM-2SM? Ця функціональна ліжко виготовлена з легких, але, в той же час, міцних матеріалів. Також вона має покриття проти іржі і антибактеріальне покриття. Ложе зроблено з ABS-пластика. Бічні огородження легко складаються при необхідності, знімні торцеві, мають замки для фіксації. Ліжко HBM-2SM має колеса з гальмами.

Скільки секцій ліжка HBM-2SM? Це чотирьохсекційна ліжко.

Який привід використовується для регулювання ліжка? HBM-2SM має механічний привід регулювання висоти ліжка, кута нахилу секцій.

Що входить в комплектацію ліжка HBM-2SM? В комплектацію входить:

Рама із закріпленим на ній ложем панелі – 1 шт.

Огорожі торцеві – 2 шт.

Огорожі бічні – 2 шт.

Матрац водозахисний – 1 шт.

Штатив для крапельниць – 1 шт.

Пристрій самостійного підйому пацієнта – 1 шт.

Столик пацієнта (знімний) – 1 шт.

Колеса – 4 шт.

Технічні характеристики функціональної ліжка HBM-2SM:

Кількість секцій – 4 шт.
Управління – механічне.
Тип приводу – черв'ячний.
Діаметр коліс – 150 мм.
Габаритні розміри (ДхШхВ) – 2080х970х450 мм (740 мм на колесах).
Кут нахилу секції спини – 0°- 60°.
Кут нахилу секції колін – 0°- 35°.
Виробник – Біомед, Китай.
Гарантія – 1 рік.

ВИСНОВОК

Правильно обрана медична функціональна ліжко значно полегшує процес догляду за пацієнтом і позитивно позначається на його самопочутті, а також процесі одужання. Адже коли зручно і лікаря, і медсестри, і хворому, всі задоволені, краще і ефективніше працюють і налаштовуються на позитивний результат.

ВИБРАТИ Й КУПИТИ ФУНКЦІОНАЛЬНЕ ЛІЖКО

Источник: http://medapparatura.com.ua