Корзина
184 отзыва
+380631439402
+380980601851
+380957137995
MedApparatura - медтехника низких цен в Украине

Бумага для УЗД : як зробити правельний вибiр?

Бумага для УЗД : як зробити правельний вибiр?

26.02.18

Вибір паперу для УЗД – дуже важливий і відповідальний процес. Адже саме від неї залежатиме якість знімка, простота друку і тривалість зберігання результатів дослідження. Тому економити на папері вже точно не варто. Хороший вибір – папір для УЗД від виробника SONY серії UPP, яка відмінно зарекомендувала себе на ринку.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРИ ВИБОРІ ПАПЕРУ ДЛЯ УЗД?

Яка застосовується папір для друку УЗІ-знімків? Для друку УЗІ-знімків призначена рулонна термопапір. За стандартом 1 рулон паперу має відповідати приблизно 200 кадрів шириною А6.

Яка повинна бути структура паперу для УЗД SONY? Щоб печать була якісною, а зображення захищалося від впливу факторів зовнішнього середовища, необхідно використовувати термопапір, який складається як мінімум з чотирьох шарів. Це забезпечує високу міцність паперу. Завдяки нижньому шару забезпечується захист від накопичення електростатичноi напруги, небезпечної для друкуючої головки принтера. Базовий шар складається із синтетичної папери. Завдяки цьому шару папір залишається міцною і має рівні краї при розриванi. Термошар – головний компонент паперу для УЗД. Коли друкуюча головка нагрівається, цей шар темніє, і саме на ньому стає видно зображення, що друкується. Верхній захисний шар, він важливий для функціонування друкуючої головки принтера.

Необхідно періодично заправляти термопринтери? Такої потреби немає, адже колірна гама сірого і чорного продукує саме термопапір. Мова йде про чорно-білих принтерах, для кольорових додаткові компоненти потрібні.

Можна користуватися сумісної термобумагою від інших виробників для принтерів SONY? Робити це не рекомендується по одній простій причині: буде порушений терморежим, який підходить для головки принтера під час друку. А це негативно впливає на якість знімка, і на справність обладнання. Технологію виробництва своєї теромобумаги SONY тримає в секреті, тому інші виробники не можуть зробити точні копії паперу для УЗД-апаратів цієї фірми.

Чи можна друкувати на термопапері SONY, використовуючи принтери Mitsubishi? Робити це не рекомендується по тим же причинам: неможливо на 100% поєднати папір і принтер від різних виробників, тому це буде несприятливо впливати на якість знімків і технічний стан апаратури.

Є необхідність встановлювати у налаштуваннях термопринтера тип паперу? Це обов'язково потрібно робити. Заданий тип паперу впливає на терморежим головки принтера, від чого напряму залежить якість друку і справність устаткування.

Які особливості зберігання термобумаги? Оптимально зберігати папір для УЗД при температурі до 30°С, температура вище цілком може негативно вплинути на колір паперу. Строк зберігання – до 3 років.

Папір для видеопринтера УЗД SONY UPP-110S – одна з найпопулярніших на ринку. Ця термопапір стандартна, матова, призначена для чорно-білих принтерів SONY, таких як: UP-897MD, UP-D897, UP-895MD, UP-D895, UP-890, UP-D890, UP-860, UP-D860. Дана папір має чотиришарову структуру, що гарантує гарну якість знімків. Завдяки захисному шару, отримані зображення довго зберігаються.

Характеристики термобумаги для УЗД SONY UPP-110S:

Форма – рулон.
Розмір – 110 мм х 20 м.
Вага – 0,175 кг
Чутливість – стандартна, матова.
Кількість шарів – 4.
Тип – тип І.
Кількість знімків на 1 рулон – приблизно 200.
Підходить для принтерів SONY – UP-897MD, UP-D897, UP-895MD, UP-D895, UP-890, UP-D890, UP-860, UP-D860.
Виробник SONY, Японія.

Від хорошої термобумаги безпосередньо залежить 2 речі: якість УЗІ-знімків і технічний стан друкуючої термоголовки принтера. Тому не варто економити на папері, необхідно вибирати те, що ідеально підходить для потрібного термопринтера. Якщо обладнання давати те, що належить, воно буде служити довго.

ВЫБРАТЬ И КУПИТЬ БУМАГУ ДЛЯ ВИДЕОПРИНТЕРА

Источник: http://medapparatura.com.ua